اقتباس لایو اکشن My Hero Academia توسط نتفلیکس تولید شده است

در سری انیمیشن My Hero Academia، ابرقهرمانی به نام Izuku Midoriya با نام مستعار Deko بدون هیچ قدرتی متولد می شود، که تقریبا باعث می شود رویای خود را برای رفتن به دبیرستان YU، معتبرترین آکادمی آموزش قهرمانان، رها کند. اما پس از یک برخورد تصادفی با All Might افسانه ای، دکو خود را در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین قهرمان جهان می بیند.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که شبکه آنلاین نتفلیکس از ساخت یک فیلم لایو اکشن اقتباسی از مانگا و انیمه هیجان انگیز My Hero Academia از Legendary Entertainment خبر داده است. جوبی هارولدObi-Wan Kenobi نویسنده فیلم و سریال Army of the Dead فیلمنامه این اقتباس سینمایی را می نویسد. شینسوکه ساتو او آن را هدایت می کند.

نتفلیکس قصد دارد یک فیلم لایو اکشن اقتباسی از مانگا و انیمیشن My Hero Academia بسازد.

در سال 2018، لجندری اینترتینمنت حقوق تولید یک فیلم لایو اکشن اقتباسی از مانگا و انیمیشن My Hero Academia را به دست آورد. مری پرنت و الکس گارسیا آنها به عنوان تهیه کننده این اقتباس سینمایی فعالیت می کنند و شرکت توهو مسئولیت پخش این فیلم در ژاپن را بر عهده خواهد داشت.

مانگای My Hero Academia که در سال 2014 عرضه شد، به سرعت در سراسر جهان محبوبیت یافت. موفقیت این مانگا منجر به ساخت انیمه سریالی به همین نام شد که پخش فصل ششم آن به تازگی آغاز شده است. داستان این سریال در دنیایی می گذرد که 80 درصد مردم آن قدرت های ابرقدرت یافته اند.