افزایش کیفیت عکس ها؛ برنامه ها و سایت های بهبود عکس


Simply Good Pictures از جدیدترین الگوریتم های موجود برای افزایش کیفیت عکس و بهینه سازی تصویر نهایی استفاده می کند. چه یک تصویر اسکن شده قدیمی را از آلبوم خود انتخاب کنید یا عکسی را که اخیراً با گوشی هوشمند خود گرفته اید، به سادگی آن را در اختیار نرم افزار قرار دهید تا کیفیت آن بهبود یابد. البته درست است که تمام مراحل تنها با یک کلیک انجام می شود. اما در صورت لزوم می توان برخی از تنظیمات را تغییر داد.

کیفیت عکس های آنلاین را افزایش دهید

دوربین های دیجیتال همیشه تصویر را همانطور که صحنه با چشم غیرمسلح ظاهر می شود نمی گیرند، بنابراین بهتر است این تصاویر را ویرایش کنید. تا اینجای مقاله، انواع اپلیکیشن ها را برای افزایش کیفیت تصویر به شما معرفی کردیم و حالا وقت آن رسیده که سری به وب سایت هایی بزنید که می توانند این کار را به صورت آنلاین برای شما انجام دهند.

فرقی نمی کند که یک عکاس آماتور باشید یا حرفه ای، باید عکس های خود را ویرایش کنید. افکت های ساده مانند تغییر روشنایی و کنتراست می تواند بسیار مفید باشد. اما فتوشاپ برای همه مناسب نیست، بنابراین اجازه دهید یکی از این نرم افزارهای وب هوشمند و خودکار کارهای سنگین را انجام دهد.

در ادامه شما را با پنج وبسایت مفید و کاربردی آشنا می کنیم که به راحتی می توانند کارهای مربوط به ویرایش تصاویر و افزایش کیفیت آنها را انجام دهند.

Let's Enhance چیزی جز جادو نیست. اگر تصویری با وضوح پایین دارید و می‌خواهید آن را بهبود ببخشید، Let's Enhance می‌تواند این کار را بدون ایجاد پیکسل یا نویز انجام دهد. این جادو با بیایید هوش مصنوعی یادگیری ماشینی را تقویت کنیم اتفاق می افتد. وب سایت عکس شما را تجزیه و تحلیل می کند و تعیین می کند که تصویر چیست، سپس وضوح تصویر را بدون آسیب رساندن به تصویر بهبود می بخشد. راز عملکرد هوش مصنوعی Let's Enhance در این است که پیکسل های مناسبی را به جزئیات تصویر بزرگ شده اضافه می کند تا به نتیجه دلخواه برسید. در نهایت، به یک عکس واقعی با وضوح بالاتر نسبت به نسخه کوچک قبلی خود دسترسی خواهید داشت.

بخوانید  قیمت Xbox Game Pass، بازی های روز اول و سطوح 2024 توضیح داده شده است
تحریریه مجله بازی یک گیمر