افزایش قابل توجه تعداد بازیکنان در سری Gears of War پس از انتشار E-Day Edition

بعد از معرفی بازی Gears of War E-Day از شرکت مایکروسافت، تعداد بازیکنان نسخه های دیگر این سری افزایش چشمگیری داشته است.

سرانجام، پس از سال‌ها انتظار، استودیوی The Coalition از Gears of War E-Day، جدیدترین ساخته خود رونمایی کرد. این بازی در رویداد ایکس باکس رونمایی شد و در حال حاضر قرار است بازی در سال جاری منتشر شود 2025 منتشر می شود. با بازگشت این سریال شاهد حضور مجدد مارکوس فنیکس و دومینیک سانتیاگو دو شخصیت معروف سریال هستیم. به لطف این مقدمه، تعداد محرک های سری GeOW افزایش یافته است. از آنجایی که این نسخه قرار است یک پیش درآمد باشد، بسیاری از بازیکنان می خواهند این سری را برای اولین بار تجربه کنند.

طبق وب سایت TrueAchievements، تعداد بازیکنان Xbox Gears of War: Ultimate Edition از زمان عرضه آخرین نسخه این سری، 323 درصد افزایش یافته است. این بازی تقریباً یک دهه پیش منتشر شد و آغازگر این فرنچایز است. از آنجایی که E-Day قرار است به ریشه های سریال بازگردد و داستان تاریک تری را روایت کند، قسمت اول احتمالا نزدیک ترین تجربه به آن خواهد بود.

البته این موفقیت تنها به نسخه اول محدود نمی شود چرا که نسخه های دیگر این سری دوباره با استقبال مواجه شده اند. به عنوان مثال، تعداد بازیکنان Gears 5 در Xbox 66٪ و تعداد بازیکنان Gears 4 64٪ افزایش یافته است. اگرچه این دو نسخه حس و حال متفاوتی نسبت به بقیه مجموعه دارند، اما همچنان از گیم پلی جذاب سری بهره می برند.

بازگشت این اتحاد طرفداران را برای آینده هیجان زده کرده است. گفته می شود که E-Day دارای یک بخش چند نفره است و تیم سازنده می خواهد از بهترین عناصر سری شوتر سوم شخص تقلید کند.

بخوانید  اسکوئر انیکس در حال تجدید نظر در رویکرد خود به بازی است و بسیار گران است

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر