اعلام مدت زمان فیلم Rebel Moon زک اسنایدر و نتفلیکس


به‌تازگی مدت زمان قسمت اول فیلم Rebel Moon به کارگردانی زک اسنایدر توسط شبکه نتفلیکس مشخص و اعلام شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان قسمت اول فیلم ماه یاغی مشخص و اعلام شده است. طبق صفحه رسمی این فیلم اکشن و علمی تخیلی در Netflix’s Tudum، مدت زمان فیلم فیلم Rebel Moon Part 1: A Child of Fire قرار است ۲ ساعت و ۱۳ دقیقه یا به عبارتی ۱۳۳ دقیقه باشد. لازم به توضیح است که این مدت زمان تنها به قسمت اول فیلم Rebel Moon تعلق دارد و مدت زمان فیلم Rebel Moon Part 2: The Scargiver هنوز مشخص نشده است.

سوفیا بوتلا، چارلی هونام، جایمن هانسو، دونا بائه، ری فیشر، اد اسکرین، جنا مالون، آنتونی هاپکینز، استاز نیر، ای دافی، شارلوت مگی، کری الویس، کوری استول، اسکای یانگ، میخیل هایسمان، آلفونسو هررا، فرا فی، کلوپاترا کولمن و استوارت مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Rebel Moon حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. زک اسنایدر وظیفه کارگردانی فیلم Rebel Moon را بر عهده دارد.

آغاز ماجراجویی سوفیا بوتلا در فیلم Rebel Moon

شی هتن، نویسنده فیلم Army of the Dead و فیلم John Wick 3 به‌همراه کرت جانستاد، نویسنده فیلم Atomic Blonde و فیلم 300 در نوشتن فیلمنامه این فیلم به اسنایدر کمک کرده‌اند. همچنین اسنایدر به‌همراه جانستاد روی داستان فیلم Rebel Moon نیز کار کرده‌اند. فیلم Rebel Moon یک اثر ماجراجویی و بزرگ فانتزی توصیف شده که تمرکز آن روی یک زن جوان و مرموز خواهد بود. او توسط یک قبیله صلح‌جو مامور شده تا در فضا سفر کند و مبارزانی را برای دفاع از این قبیله دربرابر حملات قریب الوقوع یک نظام استبدادی پیدا و استخدام کند.

بخوانید  منتظر ابدیت 2 نباش

فیلم Rebel Moon Part 1: A Child of Fire که قسمت اول مجموعه ماه یاغی است، در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. در ادامه فیلم Rebel Moon Part 2: The Scargiver قرار است دنباله فیلم Rebel Moon باشد که این فیلم برای پخش در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ (۳۱ فروردین ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر