اعلام تاریخ پخش نیمه اول قسمت سوم فصل آخر انیمه Attack on Titan با انتشار اولین تریلر


Mapa و Crunchyroll با انتشار یک تریلر سرانجام تاریخ انتشار سومین و آخرین قسمت از انیمه Attack on Titan را که قرار است در دو قسمت پخش شود، تایید کردند.

فروردین امسال بود که کرانچی رول و ماپا ساخت قسمت سوم از فصل چهارم انیمه Attack on Titan را تایید کرد و این انیمه رسما در این قسمت به پایان می رسد. در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ بازگشت انیمه Attack on Titan مشخص شد. امروز Crunchyroll و Mapa اولین تریلر قسمت سوم و آخر فصل آخر انیمه Attack on Titan را منتشر کردند. در این تریلر تصاویر کوتاهی از آخرین اتفاقات این انیمه محبوب را مشاهده می کنیم که در ادامه مشاهده می کنید:

دانلود از آپارات

همچنین تایید شده است که قسمت سوم از فصل چهارم انیمه Attack on Titan در دو قسمت و نیمه اول آخرین قسمت از آخرین فصل انیمه Attack on Titan که با نام Final Arc شناخته می شود، منتشر خواهد شد. از 4 مارس امسال (12 مارس) شروع خواهد شد و نیمه دوم آخرین آرک انیمه Attack on Titan از سال 2023 در زمانی نامشخص پخش خواهد شد. علاوه بر این، یویچیرو هایاشی برای کارگردانی قسمت سوم فصل چهارم بازگشته است. از انیمه Attack on Titan.

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام است هاجیمه ایسایاما اولین نسخه آن در سال 2009 منتشر شد و تا به امروز بیش از 76 میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رسیده است. قسمت اول فصل چهارم انیمه Attack on Titan در 16 قسمت تولید و پخش شد و قسمت دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan نیز در 12 قسمت تولید شد.

با این حال، در حال حاضر تعداد دقیق قسمت های قسمت سوم و پایانی انیمه Attack on Titan مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتر در آینده باشیم. در ابتدا استودیو Witt مسئولیت تولید سه فصل اول انیمه Attack on Titan را بر عهده داشت، اما با شروع فصل چهارم، استودیو Mapa به عنوان تهیه کننده اصلی انیمیشن Attack on Titan معرفی شد و بازخوردهای مثبت تری دریافت کرد.