اعلام تاریخ شروع Gen V، زیر مجموعه The Boys universe


شبکه آمازون سرانجام تاریخ شروع سری Gen V، سری اسپین آف The Boys را تایید و اعلام کرد.

آمازون در کنار ساخت فصل چهارم سریال The Boys در حال ساخت اسپین آف نیز بر اساس این سریال است. در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ شروع این سریال اعلام شد. آمازون رسما اعلام کرده است که پخش سریال Gen V از تاریخ 29 سپتامبر (7 مهر) با انتشار همزمان سه قسمت اول آغاز می شود و قسمت های باقی مانده به صورت هفتگی منتشر می شود. آخرین قسمت از فصل اول این سریال در تاریخ 3 نوامبر در آمازون منتشر خواهد شد.

پاتریک شوارتزنگر، لیز برادوی، ژز سینکلر، چنس پردومو، شلی کان، مدی فیلیپس، لاندون تور، درک لو، آسا جرمن، شان پاتریک توماس و مارکو پیگوسیجزو بازیگران سریال Gen V هستند و ایفای نقش کرده اند. اریک کریپکی، ایوان گلدبرگ، ست روگن و جیمز ویور که به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال پسران در کنار نیل اچ. موریتز و پاوان شتی، آنها همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال اسپین آف The Boys نقش داشتند.

رویدادهای سری Gen V در کالجی که توسط Vought International تأسیس شده است، اتفاق می‌افتد، جایی که دانش‌آموزانی با قدرت‌های ابرقهرمانی در آن تحصیل می‌کنند. این سریال قرار است دارای محتوای بزرگسالان و دارای رتبه R باشد که قرار است زندگی این دانش آموزان را بررسی و مدیریت کند و همچنین این ابرانسان ها قرار است توانایی های فیزیکی، ذهنی و اخلاقی خود را برای ورود رسمی به دنیای ابرقهرمانان اثبات کنند.

سریال اسپین آف The Boys ترکیبی از رمان های Hunger Games و آثار دانشجویی و دانشگاهی توصیف شده است که لحن طنز سری Boys را نیز حفظ خواهد کرد. سریال Gen V در 8 قسمت تولید می شود. همچنین طرفداران سریال The Boys برای فصل چهارم این سریال باید تا سال 2024 منتظر بمانند.

بخوانید  Sea of ​​Thieves فصل 9 بر بهبود کیفیت و ویژگی های Sandbox تمرکز دارد