اعلام تاریخ شروع پخش سریال Fallout از آمازون


آمازون سرانجام با انتشار یک تیزر کوتاه تاریخ شروع پخش سریال Fallout را تایید و اعلام کرده است.

آمازون در همکاری با بتسدا در حال ساخت سریالی لایو اکشن براساس مجموعه بازی Fallout است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش سریال فال اوت تایید و اعلام شده است. آمازون با انتشار یک تیزر رسما اعلام کرد که پخش سریال Fallout از تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد. این تیزر حاوی تصویر رسمی نیست و تنها جنبه اعلام خبر تاریخ پخش این سریال را دارد و در ادامه می‌توانید این تیزر را تماشا کنید:

والتون گاگینز، الا پورنل، کایل مک لاکلن، زلیا مندس جونز، آرون موتن، ساریتا چودری، مایکل امرسون، لزلی اوگامس، مایک دویل و زک چری، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Fallout حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جاناتان نولان و لیزا جوی، خالقان و سازندگان سریال Westworld به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارند. جاناتان نولان، خالق سریال وست ورلد وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت یا آزمایشی سریال Fallout را بر عهده داشته است.

علاوه‌براین، جنوا رابرتسون-دووت، نویسنده فیلمنامه فیلم Captain Marvel و فیلم Tomb Raider به‌همراه گراهام وگنر، نویسنده سریال The Office، سریال Portlandia، سریال Baskets و سریال Silicon Valley به‌عنوان شورانر در سریال فال‌اوت حضور خواهند داشت. همچنین تاد هاوارد، کارگردان سری بازی Fallout به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی درکنار جاناتان نولان و لیزا جوی در سریال این بازی حضور دارند.

بازی Fallout یکی از تحسین‌شده‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی است که تاکنون چندین میلیون نسخه از آن فروش رفته است. این در حالی است که اخیرا تاد هاوارد ساخت بازی Fallout 5 را تایید کرده است، اما این بازی قرار نیست تا پس از تولید و عرضه بازی The Elder Scrolls VI، تولید و عرضه شود.

بخوانید  Ace Attorney: Apollo Justice Trilogy بازی ها را از 3DS eShop Shutdown احیا می کند