اعلام تاریخ شروع فصل چهارم سریال جانشینی

جرمی استرانگ، برایان کاکس، سارا اسنوک، کیران کالکین، هایم عباس، نیکلاس براون، پیتر فریدمن، ناتالی گلد، متیو مک فادین، آلن راک، داگمارا دومینچیک، آرین موید، جین اسمیت-کامرون، جاستین لوپ، دیوید راشه، فیشر استیونز، الکساندر اسکاشگارد، هوپ دیویس، آنابل دکستر جونز، چری جونز و جولیانا کانفیلد آنها از جمله بازیگران حاضر در فصل سوم سریال جانشینی هستند و به ایفای نقش پرداخته اند. مانند سه فصل قبل، جسی آرمسترانگ برای فصل چهارم سریال Inheritance بازگشته است.

جانشینی داستان خانواده روی و امپراتوری رسانه ای آنها، Waystar Royco را دنبال می کند. لوگان روی تصمیم می گیرد برای ترک کار و فروش آن برنامه ریزی کند و در فصل سوم فرزندانش سعی می کنند از فروش کسب و کار پدرشان جلوگیری کنند. حال در فصل چهارم سریال Inheritance شاهد حضور لوکاس متسون با بازی الکساندر اسکاشگورد هستیم که قصد خرید Waystar را دارد که باعث ناراحتی بچه های خانواده می شود. در ادامه می توانید تریلر جدید فصل چهارم سریال جانشینی را تماشا کنید:

شبکه HBO با انتشار یک تریلر زمان شروع فصل چهارم سریال جانشینی را تایید و اعلام کرد.

در آخر اخبار سینما و تلویزیونزمان شروع فصل چهارم سریال جانشینی اعلام شد. شبکه HBO به تازگی تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال Inheritance منتشر کرده است که در آن تصاویر کوتاهی از اتفاقات فصل جدید این سریال محبوب و تحسین شده را می بینیم. در پایان این تریلر مشخص شد که پخش فصل چهارم سریال جانشینی از 5 اسفند 1392 (بامداد 7 فروردین 1402 به وقت ایران) آغاز خواهد شد.

دانلود از آپارات