اعلام تاریخ شروع فصل دوم انیمیشن Invincible با انتشار تریلر جدید


آمازون سرانجام با یک تریلر تاریخ شروع فصل دوم Invincible را اعلام کرد و قسمت ویژه ای از این انیمه را نیز منتشر کرد.

در آخر اخبار سینما و تلویزیونسرانجام تاریخ شروع فصل دوم سریال Invincible مشخص شد. در جریان پنل این مجموعه انیمه بزرگسالان در San Diego Comic-Con 2023، آمازون رسما اعلام کرد که پخش فصل دوم Invincible از 3 نوامبر (12 آبان) آغاز می شود و تریلر فصل دوم این مجموعه انیمه نیز منتشر شده است که در آن تصاویر زیادی دیده نمی شود و بیشتر لیست صداپیشگان فصل دوم را تایید می کند.

دانلود از آپارات

فصل دوم Invincible در 8 قسمت تولید می شود که قبل از آن می توانید قسمت ویژه Invincible را تماشا کنید. در جریان پنل سریال Invincible، آمازون تایید کرد که یک قسمت ویژه از این مجموعه انیمیشنی با حضور شخصیت Atom Eve منتشر شده و اکنون در دسترس است. می توانید تریلر این قسمت را در آمازون یوتیوب تماشا کنید.

از یوتیوب تماشا کنید

همچنین فصل سوم انیمیشن Invincible در 8 قسمت در دست ساخت است. این سریال انیمیشنی از روی کمیکی به همین نام اقتباس شده است رابرت کرکمنخالق جهان مرده است و سیمون راسیوپا، نویسنده سریال Teen Titans، شورانر انیمیشن Invincible است که قرار است برای فصل دوم و سوم بازگردد. همچنین رابرت کرکمنخالق این مجموعه کتاب های مصور، تهیه کننده اجرایی سریال شکست ناپذیر است.

استیون ین مانند مارک گریسون، جی کی سیمونز در نقش Omni من، ست روگن، ساندرا اوه، گیلیان جیکوبز، مارک همیل، زکری کوینتو، کاری پیتون، اندرو رانلز، زازی بیتز، والتون گوگینز، جیسون منتزوکس، مای ویتمن، کریس دیامانتوپولوس، ملیسا جو، کوین مایکل ریچاردسون، گری گریفین، مکس بورکهول، لورن کوهن، چاد کلمن، مایکل کادلیتز، سنکا مارتین-گرین، لنی جیمز و راس مارکانداز جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن شکست ناپذیر صداپیشه هستند.

بخوانید  تاریخ انتشار F1 23 با اولین تریلر گیم پلی اعلام شد