اعلام تاریخ انتشار نسخه با کیفیت Black Panther 2

این فروش در واقع یک فروش بزرگ پس از شیوع ویروس کرونا محسوب می شود و به نظر می رسد که باید منتظر معرفی فیلم Black Panther 3 نیز باشیم. همچنین با فروش داخلی Black Panther: Wakanda Forever با قیمت 439 میلیون دلار، این این فیلم رسماً با پشت سر گذاشتن کاپیتان مارول و زن شگفت انگیز به پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی ابرقهرمانی در باکس آفیس ایالات متحده تبدیل شد.

Black Panther: Wakanda Forever بیش از 820.1 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت که شامل بیش از 439.6 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 380.5 میلیون دلار در سایر کشورها است. فیلم Black Panther 2 پیش از این در باکس آفیس تعطیلات کریسمس و سال نو وضعیت خوبی داشته است و انتظار می رفت پس از این فاصله، شاهد اعلام تاریخ اکران فیلم Black Panther 2 از دیزنی پلاس باشیم. اگرچه فروش این فیلم به یک میلیارد دلار نخواهد رسید، اما در باکس آفیس خوب ظاهر شد.

چند وقت پیش مشخص شد که فیلم The Black Panther: Wakanda Forever در سال 2023 در دیزنی پلاس اکران خواهد شد و اکنون در جدیدترین نسخه اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه با کیفیت Black Panther 2 مشخص شد. دیزنی پلاس تایید کرده است که Black Panther: Wakanda Forever در روز جمعه 20 ژانویه در سرویس استریم پخش خواهد شد.

لتیسیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، تانوک هوئرتا، ​​آنجلا باست، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دومینیک تورن و مایکل کول آنها از جمله بازیگران حاضر در فیلم Black Panther: Wakanda Forever هستند و به ایفای نقش پرداختند. همچنین رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther کارگردانی و فیلمنامه Black Panther: Wakanda Forever را نوشت.

بخوانید  Counter-Strike: نسخه بتای Global Offensive 2 قریب الوقوع خواهد بود | اخبار GameSpot - به روز رسانی اخبار GS

بالاخره تاریخ انتشار فیلم Black Panther: Wakanda Forever توسط سرویس استریم دیزنی پلاس فاش شده است و طرفداران به زودی می توانند نسخه پرمیوم این فیلم را تماشا کنند.