اعلام تاریخ انتشار محتواهای آتی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla درحال‌حاضر در پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر، گوگل استیدیا و آمازون لونا قابل تجربه است.منبع محتوای Tombs of the Fallen که در به‌روزرسانی ۱.۴.۰ بازی Assassin’s Creed Valhalla معرفی شد، پس از تشکیل Ravensthorpe در دسترس قرار می‌گیرد. با کاوش در دنیای پهناور بازی می‌توان وارد مقبره‌های مردگان شد که دارای پازل‌های محیطی در زیر زمین هستند و با تکمیل آن‌ها می‌توان به آرامگاه‌ها و لوت‌ها دسترسی پیدا کرد. جزئیات زیادی از محتوای Rune Forge در دسترس نیست، اما احتمالا امکان ساخت طلسم‌ها را فراهم می‌آورد.

با اینکه تقریبا دو سال از انتشار Assassin’s Creed Valhalla می‌گذرد، اما این بازی به‌طور منظم میزبان محتویات پس از عرضه می‌شود تا موارد بیشتری را برای تجربه در اختیار بازیکن‌ها قرار دهد. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت یوبیسافت از انتشار به‌روزرسانی ۱.۶.۱ اساسینز کرید والهالا در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) خبر داده است. این آپدیت دو محتوای رایگان Tombs of the Fallen 2 و Rune Forging را به بازی اضافه می‌کند.

طرفدارها در بازه‌ی زمانی ۲۰ اکتبر تا ۱۰ نوامبر (۲۸ مهر تا ۱۹ آبان) می‌توانند منتظر بازگشت جشنواره‌ی Oskoreia باشند که پاداش‌ها و فعالیت‌های دارای محدودیت زمانی را با خود به همراه دارد. در اواخر سال جاری آخرین محتوای اضافی بازی Assassin’s Creed Valhalla تحت عنوان The Last Chapter منتشر خواهد شد و در قالب یک مأموریت رایگان به تکمیل ماجراهای ناتمام کاراکترهای مختلف، آرک‌های داستانی و موارد دیگر می‌پردازد.

بخوانید  تاریخ شروع بازی The Division 2 فصل 11 اعلام شد

شرکت یوبیسافت با انتشار یک توئیت تازه اعلام کرد که طرفدارها چه زمانی باید منتظر از راه رسیدن محتویات آتی بازی Assassin’s Creed Valhalla باشند.