اسکارلت جوهانسون احتمالا نقش اصلی فیلم جدید دنیای ژوراسیک را بازی خواهد کرد

یونیورسال پیکچرز اخیراً به اسکارلت جوهانسون، بازیگر سابق دنیای سینمایی مارول، پیشنهاد داد تا نقش اصلی را در دنیای جدید دنیای ژوراسیک بازی کند.

فیلم جدید دنیای ژوراسیک در حال ساخت است و در حال حاضر مراحل پایانی خود را طی می کند اخبار سینما و تلویزیونشاید بازیگر اصلی این فیلم شناخته شده باشد. جف اسنایدر از The InSneider مدعی است که یونیورسال پیکچرز به اسکارلت جوهانسون پیشنهاد بازی در فیلم جدید Jurassic World را داده است. اسنایدر می گوید در صورت قبول این پیشنهاد، جوهانسون نقش اصلی فیلم را بر عهده خواهد گرفت.

گرت ادواردز، کارگردان هیولاها، گودزیلا، روگ وان: داستان جنگ ستارگان و خالق، کارگردانی فیلم جدید دنیای ژوراسیک را بر عهده دارد. یوهانسون هنوز به طور رسمی این پیشنهاد را نپذیرفته است. با این حال، اسنایدر می گوید که حداقل یک بار با گرت ادواردز کارگردان و فرانک مارشال تهیه کننده ملاقات کرده است.

لوگوی قسمت جدید دنیای ژوراسیک

دیوید کیپ وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم جدید دنیای ژوراسیک را بر عهده دارد. کاپ پیش از این فیلمنامه‌های Jurassic Park و Jurassic Park: The Lost World را نوشته بود که هر دو توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شده‌اند. تولید فیلم جدید دنیای ژوراسیک قرار است در ژوئن 2024 آغاز شود. اسپیلبرگ که دو قسمت اول پارک ژوراسیک را کارگردانی کرد، همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم جدید دنیای ژوراسیک از طریق Amblin Entertainment نیز حضور دارد.

جوهانسون در سال 2023 در فیلم سیارک ها و فیلم ستاره شمالی ظاهر شد و در سال 2024 شاهد حضور او در فیلم پروژه آرتمیس و انیمیشن Transformers One خواهیم بود. جوهانسون که در سال‌های اخیر بیشتر به خاطر بازی در دنیای سینمایی مارول و بلک ویدو شناخته می‌شود، در سال 2021 به کار خود در MCU به عنوان بیوه سیاه پایان خواهد داد. جوهانسون قبلاً دو بار برای نقش‌هایش در فیلم‌های Marriage Story و Jojo Rabbit نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. .

بخوانید  گودزیلا منهای یک به رکوردشکنی ادامه می دهد

فیلم جدید Jurassic World قرار است در تاریخ 2 ژوئیه 2025 اکران شود.