استودیو Insomniac در حال کار بر روی یک بازی معرفی نشده AAA است

این احتمال وجود دارد که استودیو Insomniac یک پروژه AAA اعلام نشده دیگر در دست ساخت دارد.

علاوه بر Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine، به نظر می رسد استودیو Insomniac در حال کار بر روی پروژه دیگری است که هنوز معرفی نشده است. سپتامبر گذشته، یک استریم زنده توسط دانشگاه فول سایل میزبانی شد که ویدیوهای آن اخیرا فاش شده است. در این جریان ارین ابرهارتمدیر پروژه ادعا کرد که آنها یک کار استودیویی اعلام نشده داشتند. او قبلا در Sony Interactive Entertainment و سرویس PlayStation Now کار می کرد. او همچنین مسئول بخش ورزش های الکترونیکی بلیزارد بود.

او درباره این بازی گفت: در واقع این اولین پروژه AAA من است، اینجا هستم [در اینسامنیاک] من کارگردان یک پروژه اعلام نشده هستم. خوشحالم که می توانم یک بازی بسازم.” ابرهارت درست قبل از پیشنهاد شغلی Insomniac برای یک پروژه چند نفره به استودیو اضافه شد. استودیو مورد بحث در حال حاضر روی دو بازی مارول کار می کند، عمدتاً به دلیل سریال Ratchet & Clank در سال 2021 منتشر می شود.

علاوه بر این آثار، Insomniac در Sunset Overdrive، انحصاری سال است ایکس باکس 2014 هم کار کرد. سونی که زیرمجموعه این استودیو است در سال ۲۰۲۱ توانست نام Sunset Overdrive را در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ثبت کند. اگرچه این نشان به تنهایی نشانه بازگشت این بازی نیست، اما این اتفاق مصادف با بازگشت کارگردان آن به استودیو بوده و ممکن است شاهد نسخه دیگری از این سری بازی ها باشیم.

بخوانید  معرفی سری روان درمانی (کوچک شدن). هریسون فورد در دنیای روانکاوی