استودیوی شعبده باز با گان بسته شد

متاسفانه متوجه شدیم که استودیو Galvanic Games که بازی Wizard with a Gun را توسعه داده بود، تعطیل شده است.

گالوانیک گیمز، سازنده بازی Wizard with a Gun، اعلام کرد که درهای خود را برای همیشه می بندد. این استودیو سال گذشته بازی Wizard with a Gun را برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر کرد. اما با وجود استقبال منتقدان، به نظر می رسد این بازی تیراندازی نتوانسته مخاطب مورد نیاز خود را پیدا کند.

پاتریک مورگانبنیانگذار و رئیس گالوانیک گیمز در اطلاعیه‌ای در توییتر نوشت که اگرچه Wizard with a Gun به محصولی محبوب تبدیل شده است، اما فروش آن برای زنده نگه داشتن استودیو کافی نیست. همچنین این استودیو هنوز نتوانسته ناشر و سرمایه گذار برای پروژه بعدی خود بیابد. مورگان نوشت:

با وجود اینکه بازی‌های گالوانیک شروع شد، فروش بازی‌ها به اندازه کافی قوی نبود که بتواند از استودیوی ما پشتیبانی کند اگرچه ما در DICE و GDC گفتگوهای تشویقی زیادی داشته ایم، اما روند امضای پروژه های جدید خوب پیش نرفت و نتوانستیم سرمایه لازم را برای بازی های آینده جمع آوری کنیم.

بازی Wizard with a Gun اکتبر سال گذشته (اکتبر 1402) از Dolor Digital برای Xbox One و Xbox Series Xbox Series S، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC منتشر شد. همچنین در اوایل این ماه محتوای جدیدی را با به‌روزرسانی رایگان دریافت کرد.

نظر کاربران یک گیمر در مورد تعطیلی استودیوی گالوانیک گیمز چیست؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تریلر Disco Elysium: Final Cut بازی Collage Mode Reveal