استقبال فوق العاده کاربران Palworld همچنان ادامه دارد


بازی Palworld توانسته است بازیکنان همزمان زیادی را در استیم جذب کند.

Palworld شروع خوبی دارد. مجموعه هیولا و بازی بقا Pocketpair چند روز پیش در Early Access راه اندازی شد و پس از هشت ساعت بیش از یک میلیون نسخه فروخت. قبل از پایان روز انتشار، فروش به دو میلیون نسخه رسید و این روند همچنان ادامه دارد.

اخیرا، استودیو سازنده در توییتر اعلام کرد که Palworld طی 40 ساعت پس از انتشار بیش از سه میلیون نسخه فروخته است. برای درک شگفتی این رکورد، بزرگترین انتشار یک بازی پلی استیشن، Marvel's Spider-Man 2 بود که در عرض 24 ساعت 2.5 میلیون نسخه فروخت. البته Spiderman 2 70 دلار و بازی Palworld 30 دلار قیمت دارند. این بازی در سرویس Xbox Game Pass نیز موجود است و این تاییدی دیگر بر عملکرد فوق العاده این اثر است.

فروش 3 میلیون بازی Palworld در 40 ساعت

این عملکرد از نظر تعداد بازیکنان همزمان نیز دیده می شود. طبق آمار وب سایت SteamDB، این بازی بیش از 1 میلیون بازیکن همزمان در استیم دارد و در زمان نگارش این مقاله، بازیکنان بیشتری نسبت به هر بازی دیگری در حال کشف Palworld هستند. با توجه به بالاترین تعداد بازیکنان همزمان، این بازی با شکست دادن بازی هایی مانند Elden Ring، Hogwarts Legacy، Balder's Gate 3 و Apex Legends در رتبه ششم قرار دارد. رتبه پنجم در حال حاضر متعلق به Cyberpunk 2077 است.

بازی Palworld در سری Xbox Xbox Series S و PC را می توان تجربه کرد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نقد سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت | دو قسمت اول