استقبال عالی از Silent Hill: Short Message همچنان ادامه دارد

Silent Hill: The Short پیام پس از انتشار در فوریه 2024 توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده است.

اگرچه رویداد اخیر Silent Hill بر نمایش بازی Silent Hill 2 Remake برای تیم Bloober متمرکز بود و هیچ جزئیات جدیدی در مورد Silent Hill: Townfall و Silent Hill فاش نکرد، عملکرد کونامی Silent Hill: The Short در جذب بازیکنان بسیار خوب بود. این بازی در فوریه 2024 به صورت رایگان برای پلی استیشن 5 منتشر شد و بیش از 2.5 میلیون بار دانلود شده است.

New Silent Hill: The Short Message کالای تبلیغاتی شامل مجسمه سر ساکورا منتشر شده است. این مجسمه 410 میلی متری بین سپتامبر تا نوامبر 2024 به قیمت 54780 ین فروخته می شود. علاوه بر این، موسیقی متن بازی توسط آکیرا یامائوکا از طریق Spotify و Apple Music در دسترس طرفداران است. موسیقی متن بازی شامل بیش از 80 آهنگ از جمله آهنگ هایی است که تا به حال شنیده نشده اند.

بازی Silent Hill: SMS در جریان رویداد State of Play معرفی شد و از همان روز به صورت رایگان در اختیار کاربران کنسول پلی استیشن 5 قرار گرفت. این بازی در Kahnstadt آلمان اتفاق می افتد و داستان نوجوانی رنج کشیده به نام Anthea را روایت می کند که نامه های مرموزی از دوست مرده خود دریافت می کند. استودیو HexaDrive مسئولیت توسعه و Akira Yamaoka مسئولیت موسیقی بازی را بر عهده داشتند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  به لطف Web Wings راه های جدیدی برای حرکت در Spider-Man 2 وجود دارد