استقبال اولیه از XDefiant عالی بوده است

تام هندرسون در آخرین گزارش خود به استقبال بسیار خوبی که XDefiant از سوی بازیکنان صورت گرفت اشاره کرد.

XDefiant جدیدترین محصول تیراندازی چندنفره یوبی سافت است که به تازگی منتشر شده است. حالا به نظر می رسد با وجود برخی مشکلات مربوط به خواستگاری، این بازی رایگان با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. تام هندرسون از Insider Gaming در آخرین گزارش خود تایید کرد که تنها 2.5 ساعت پس از انتشار XDefiant، 1 میلیون بازیکن منحصر به فرد این بازی را امتحان کرده اند. این آمار XDefiant را به سریع ترین بازی یوبی سافت تبدیل می کند که به 1 میلیون بازیکن منحصر به فرد می رسد.

اکنون، گزارش جدیدی نشان می دهد که دو روز پس از انتشار XDefiant، سه میلیون بازیکن منحصر به فرد آن را امتحان کرده اند. منابع داخلی به هندرسون گفتند که این بازی تا 500000 بازیکن در تمام پلتفرم ها در یک نقطه داشت و میانگین آن در 300000 بازیکن حفظ شد. همچنین گزارش ها حاکی از رضایت یوبی سافت از عملکرد این بازی و فراتر از حد انتظار ناشر بوده است.

با توجه به اینکه XDefiant به صورت رایگان برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس در دسترس است هندرسون در این زمینه اشاره کرد که موفقیت درازمدت بازی به حجم فروش Battle Pass و محتوای پولی موجود در فروشگاه آن بستگی دارد.

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ آیا XDefiant را امتحان کرده اید؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تیم Overwatch 2 رویداد ماه افتخار را اعلام کرد و قصد دارد هویت شخصیت‌های قدیمی‌تر را اصلاح کند