استفاده یوبی سافت از آرای طرفداران برای NPCها در Assassin’s Creed Shadows

یوبی سافت در جدیدترین بیانیه خود از طرفداران دعوت کرد تا NPC ها را در Assassin’s Creed Shadows صدا کنند.

همزمان با رونمایی از Assassin’s Creed Shadows، یوبی سافت با انتقادات مختلفی در رابطه با جزئیات نادرست تاریخی و سایر عناصر مواجه شد. تصمیم اخیر این شرکت نیز بحث های زیادی را در بین طرفداران به راه انداخته است. Ubisoft یک مسابقه جدید برای طرفداران برای صداگذاری NPCها در Assassin’s Creed Shadows برگزار کرده است.

به نظر می رسد که این مسابقه نه تنها جنجال قبلی طرفداران و جامعه بازی در مورد بازی Shadows را شکست، بلکه بحث را تشدید کرد و یوبی سافت را به استفاده از یک قدرت خارجی متهم کرد. بر اساس بیانیه یوبی سافت، برندگان این مسابقه می توانند NPC های موجود در بازی را به زبان های مختلف صداگذاری کنند. علاقه مندان می توانند با ضبط جملات معروف سری بازی و انتشار کلیپ های خود در شبکه تیک تاک در این مسابقه شرکت کنند. افراد منتخب این فرصت را خواهند داشت که به Assassin’s Creed Shadows اضافه شوند.

این رقابت تردیدهای زیادی را در بین طرفداران و صداپیشگان حرفه ای ایجاد کرد. برخی از آنها نگران این هستند که یوبی سافت داده هایی را که طرفداران دریافت می کنند برای آموزش هوش مصنوعی هدف قرار نمی دهد، برخی دیگر معتقدند صداپیشگی یک حرفه است و نمی توان آن را به یک رقابت تبدیل کرد. بسیاری از طرفداران بر این باورند که باید به این افراد برگزیده برای ایفای این نقش پول پرداخت و تا زمانی که یوبی سافت به برندگان پول پرداخت نکند از هرگونه فعالیتی خودداری کنند.

بخوانید  برخی از بازیکنان Helldivers 2 از Elgato Stream Deck برای فراخوانی استراتژی استفاده می کنند

نائوی و یوسوکه در Assassin's Creed Shadows دوش به دو می جنگند

طبیعتاً طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که نام آنها در پروژه ذکر شود. این موضوع به شناخت صداپیشگان کمک می کند و جنبه های مثبتی نیز خواهد داشت. همزمان با نزدیک شدن بازی Assassin’s Creed Shadows، زمان زیادی به پایان این مسابقه نمی گذرد. این شرکت اعلام کرد که طرفداران می توانند تا 12 جولای در این رویداد شرکت کنند. یوبی سافت معتقد است که دیالوگ های NPC توسط بازیگران حرفه ای ضبط می شود و این رویداد یک فعالیت سرگرم کننده است که می تواند صداپیشگان را به صنعت بازی های ویدیویی معرفی کند.

بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ 25 سپتامبر (15 شهریور) برای سری Xbox منتشر خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر