استفاده از فناوری های دو طرفه در Star Wars Jedi: Survivor

تصور استفاده از توانایی‌های Cal یا مبارزه با شمشیر نوری در حالی که بازخورد لمسی دقیقی دریافت می‌کنید، واقعاً خارق‌العاده است. این نکته نشان می‌دهد که نقش DualSense در تجربه بازی Star Wars Jedi: Survivor فراتر از یک گیم‌پد خواهد بود. تایید کرد که بازیکنان می‌توانند با استفاده از موجودی پرنده به نام بلتر در نقشه‌های بازی پرواز کنند. برای فرصتی برای کشف مناطق وسیع آن. جزئیات غنی از این محیط ها در زمان واقعی ارائه می شود.

اگر واقعاً ماشه ها را فشار دهید، آنها واکنش متفاوتی نشان می دهند. از طرف دیگر، اگر آنها را به آرامی فشار دهید، بازی به همان شیوه واکنش نشان می دهد. همین تفاوت ظریف در لرزش کنترلر است که تجربه بازی با آن را برجسته می کند. تیم طراحی صدا و مبارزه ما واقعاً احساسی نسبت به آنچه در جهان می‌گذرد، تأثیرات آن، و همه بازیکنان بازخورد باید احساس کنند. [ازطریق دوال‌سنس به گیمر] انتقال”.

به گفته کارگردان Star Wars Jedi: Survivor، تیم سازنده از قابلیت های کنترلر Dossense از جمله بازخورد لرزشی آن استفاده کرده است.

آسموسن گفت: «با پلی استیشن 5، ما واقعاً در حال بررسی فناوری‌های لمسی و دیگر فناوری‌هایی هستیم که این کنترلر به ارمغان می‌آورد. دیدن اینکه DualSense چگونه به فشار و کشش نیروها واکنش نشان می دهد جالب است. کار با این کنترلر سرگرم کننده است و ما آن را دوست داریم. زمانی که در بازی از نیروهای فشاری یا کششی استفاده می کنید، تاثیر آن را روی ماشه احساس خواهید کرد.

استودیو Respawn قصد دارد دنباله ای جالب با بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر کند. به همین دلیل تیم سازنده از قابلیت های کنسول های نسل نهم به ویژه کنترل DualSense به خوبی استفاده کردند. استیگ آسموسنکارگردان هر دو نسخه Star Wars Jedi که روی بازی God of War 3 نیز کار کرده است، در مصاحبه ای با پلی استیشن بلاگ به قابلیت های کنترلر DualSense و تاثیر آن بر تجربه بازی Star Wars Jedi: Survivor اشاره کرد.

بخوانید  قد گانوندورف چقدر است؟ بررسی بازی The Legend Of Zelda: Tears Of Kingdom

بازی Star Wars Jedi: Survivor قرار است در تاریخ ۸ می (۲۸ فروردین) سال جاری برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Star Wars Jedi: Survivor با ما در میان بگذارید.