استریم تیم Terrifier و ستاره هالووین را در یک اسلشر جدید گرد هم می آورد

قبل از اینکه Terrifer 3 در اواخر سال جاری در سینماها اکران شود، یک فیلم ترسناک جدید به نام استریم دوباره تیم سازنده فیلم از جمله دیوید هاوارد تورنتون را متحد می کند. تورنتون پس از تثبیت خود به عنوان نماد هنر دلقک در دو فیلم اول ترسناک، اکنون نقش یک قاتل زنجیره ای دیگر، Player 2 را بازی می کند. اما همانطور که در اولین تریلر استریم می بینیم، بازیکن 2 تنها تهدید غارتگر نیست. سه قاتل زنجیره ای دیگر نیز با بازیکن 2 رقابت می کنند تا مشخص کنند که چه کسی خلاق ترین قاتل است.

این فیلم همچنین سه شخصیت برجسته دیگر از دنیای وحشت را گرد هم آورده است: جفری کامبز، تونی تاد و دانیل هریس. کامبز نقش آقای لاکوود، صاحب یک هتل کوچک و مغز متفکر ظاهری رقابت قاتلان زنجیره ای را بازی می کند. برای جلوگیری از فرار قربانیان احتمالی، لاک‌وود تمام راه‌های خروجی هتل خود را بست.

هریس نقش الین کینان، همسر روی کینان (چارلز ادوین پاول) را بازی می کند. تریلر نشان می دهد که کینان ها با فرزندان خود مشکل دارند. متأسفانه، تلاش آنها برای درست کردن اوضاع با برنامه ریزی برای تعطیلات خانوادگی به اشتباه انجامید. تاد فقط برای مدت کوتاهی در تریلر دیده می شود و ما هنوز نمی دانیم که او چه کسی را بازی می کند. در این فیلم دی والاس، تیم رید، مارک هولتون، فلیسا رز، دنیل روباک، دیو شریدان و تری الکساندر نیز ایفای نقش می کنند.

کارگردان ترسناک، دیمین لئون، جلوه های ویژه وحشتناک فیلم Stream را به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مایکل لیوی بر عهده دارد. استریم در تاریخ 21 آگوست در سینماها اکران خواهد شد.

بخوانید  عکس جدیدی از فیلم ددپول و ولورین با بازی رایان رینولدز و هیو جکمن

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر