استاندارد Game Pass معرفی شد. خداحافظی با بازی های راه اندازی امروز

مایکروسافت سطح استاندارد Game Pass را معرفی کرده است که امکان تجربه بازی های ایکس باکس در روز انتشار را ارائه نمی دهد.

پس از شایعات فراوان، مایکروسافت بالاخره تایید کرد که تمامی سطوح Game Pass افزایش قیمت خواهند داشت، اما این تمام ماجرا نیست. همانطور که Windows Central گزارش داد، این سرویس اشتراکی نیز دستخوش تغییرات دیگری است.

مایکروسافت لایه جدیدی از این سرویس را با نام Xbox Game Pass Standard معرفی کرده است که جایگزین ردیف پایه خواهد شد. هزینه اشتراک ماهانه این سطح 14.99 دلار است، اما شامل بازی های روز راه اندازی Xbox نمی شود. بنابراین، بازیکنان تنها با خرید اشتراک PC و Ultimate Game Pass می‌توانند آثار را در روز انتشار تجربه کنند.

کاربران موجود Xbox Game Pass می توانند تا پایان اشتراک فعال خود بدون هیچ تغییری از این سرویس اشتراک استفاده کنند، اما از امروز 20 ژوئیه 1403 (10 ژوئیه 2024) نمی توان ردیف پایه را برای کاربران جدید خریداری کرد.

قیمت اشتراک سالانه Xbox Game Pass Core از 59.99 دلار به 74.99 دلار افزایش خواهد یافت. با این حال، قیمت اشتراک ماهانه برای این ردیف بدون تغییر باقی خواهد ماند (9.99 دلار). قیمت اشتراک ماهانه Xbox Game Pass Ultimate از 16.99 دلار به 19.99 دلار افزایش می یابد و کاربران PC Game Pass باید 11.99 دلار برای اشتراک ماهانه بپردازند. مایکروسافت اعلام کرد که این تغییرات از 22 سپتامبر (12 شهریور) برای همه کاربران قابل اجرا خواهد بود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  3 بازی استیم با امتیاز بالا را در این معامله رمزآلود 5 دلاری دریافت کنید