از Software همچنین Bloodborne را روی رایانه شخصی می خواهد

طرفداران برای Bloodborne روی پلتفرم های دیگر، از جمله PC و PS5 سر و صدا می کنند. اگرچه نسخه PS4 آن با PS5 سازگار است، اما طرفداران همچنان می خواهند نسخه ارتقا یافته را با ویژگی هایی مانند نرخ فریم بهبود یافته و وضوح بالاتر بازی کنند. به نظر می رسد که بسیاری از توسعه دهندگان From Software نیز خواهان پورت PC هستند.

در مصاحبه با PC Gamer، کارگردان Hidetaka Miyazaki بار دیگر در مورد احتمال Bloodborne در رایانه شخصی سوال شد. به جز این بار از او به طور خاص پرسیده شد که آیا شخصاً می‌خواهد این اتفاق بیفتد.

او به تهیه کننده یاسوهیرو کیتائو و نوازنده بابی سیمپسون اشاره کرد و گفت: “من واقعاً می دانم که این بچه ها یک پورت Bloodborne PC می خواهند.” اگه بگم یکی میخوام منم به دردسر میخورم. اما من با آن مخالف نیستم. دارد.”

میازاکی در ادامه توضیح داد که می‌خواهد بازیکنان بیشتری از Bloodborne لذت ببرند، مخصوصاً با گذشت سال‌ها و گاهی اوقات بازی‌ها به سخت‌افزار و زمان قدیمی‌تر از دست می‌روند. او می‌گوید: «فکر می‌کنم در چنین بازی‌هایی، خوب است که این فرصت را داشته باشیم که بازیکنان بیشتری بتوانند آن را تجربه کنند و آن یادگار گذشته را دوباره زنده کنند.» بنابراین، تا جایی که به من مربوط می شود، قطعاً چیزی نیست که من با آن مخالف باشم.»

از آنجایی که From Software مالک حقوق Bloodborne نیست، این تصمیم استودیو نیست، بلکه تصمیم سونی است. با این حال، به نظر نمی رسد سونی Bloodborne را فراموش کند زیرا این بازی در بازی آینده Astro Bot ظاهر می شود. مدیر خلاق این بازی قاطعانه می گوید: این یک تیزر نیست، بلکه ادای احترام به پلی استیشن بزرگ گذشته است.

بخوانید  نمایش اشکال مختلف پوستر فیلم Ghostface در Scream VI

در این میان، مردم همچنان می‌توانند از محتوای Elden Ring بیشتری لذت ببرند که Shadow of the Erdtree در ۲۱ ژوئن راه‌اندازی شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر