احتمال مشخص شدن زمان شروع فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان تایکا وایتیتی

طبق اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که زمان شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم بعدی جنگ ستارگان به کارگردانی تایکا وایتیتی مشخص شده باشد.

تایکا وایتیتی با عروسک بیبی یودا در پشت صحنه فیلمبرداری فصل اول سریال The Mandalorian

ماه گذشته بود که کاتلین کندی، رئیس لوکاس فیلم رسما تایید کرد که فیلم بعدی جنگ ستارگان توسط تایکا وایتیتی کارگردانی می‌شود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان شروع فیلم‌برداری و تولید قسمت جدید فیلم Star Wars ظاهرا مشخص شده است. بخش هیت ویژن هالیوودریپورتر اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم جدید جنگ ستارگان که تایکا وایتیتی قرار است کارگردانی آن را بر عهده داشته باشد، از اوایل سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد.

هالیوودریپورتر می‌گوید از چند منبع شنیده است که لوکاس‌فیلم اوایل اسل ۲۰۲۳ را برای شروع فیلم‌برداری فیلم جدید جنگ ستارگان در نظر گرفته است، اما در هر حال تا آن زمان مشخص نیست برنامه‌های لوکاس‌فیلم چگونه خواهد بود و چه تغییراتی در آن ایجاد خواهد شد. همچنین بدین ترتیب فیلم بعدی Star Wars دیگر بعید است به تعطیلات سال ۲۰۲۳ برسد و احتمالا باید در سال ۲۰۲۴ شاهد اکران این فیلم باشیم.

کندی البته گفته بود که فیلم جدید جنگ ستارگان در اواخر سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد، اما باتوجه‌به زمان احتمالی شروع فیلم‌برداری این فیلم، این زمان کمی غیر واقعی به‌نظر می‌رسد. همچنین وایتیتی مدتی پیش گفت که نوشتن فیلمنامه فیلم به اتمام نرسیده است و او پس از اکران فیلم Thor: Love and Thunder قرار است تمام تمرکزش را روی نوشتن فیلمنامه فیلم جدید Star Wars بگذارد که اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات آن در دسترس نیست.

بخوانید  CoD: Modern Warfare 3 Has Day-One DLC That Supports Military Veterans

وایتیتی بیشتر برای کارگردانی فیلم‌هایی چون فیلم JoJo Rabbit، فیلم Thor: Ragnarok، فیلم What We Do In The Shadows و فیلم Hunt for the Wilderpeople شناخته می‌شود که برای نوشتن فیلمنامه فیلم JoJo Rabbit جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی را دریافت کرده است. فیلم Thor: Love and Thunder، جدیدترین فیلم وایتیتی است که روز گذشته روی پرده‌های سینما رفت. همچنین انتظار می‌رود فیلم Next Goal Wins، دیگر فیلم وایتیتی امسال روی پرده برود.منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر