احتمال خروج مارک همیل از نقش جوکر به دلیل مرگ کوین کانروی


کوین کانروی با صدای به یاد ماندنی خود تبدیل به محبوب ترین نسخه بتمن برای بسیاری شده است. مارک همیل یکی از این افراد است و نمی‌خواهد جوکر را بدون کانروی در نقش بتمن بازی کند.

در نوامبر 2022، زندگی یکی از مشهورترین کمدین های انگلیسی زبان به پایان رسید. کوین کانروی او پس از سال ها بازی در نقش خفاش شب گاتهام در آثار مختلف انیمیشن و بازی های ویدئویی در سن 66 سالگی درگذشت. اکنون مارک همیلصداپیشه معروف و محبوب شخصیت جوکر می گوید احتمالا به دلیل مرگ کانروی دیگر نمی تواند نقش دشمن ابدی بتمن را بازی کند.

همیل کار خود را با نام جوکر در Batman: The Animated Series آغاز کرد و علاوه بر چندین فیلم و سریال انیمیشنی دیگر، در سری بازی های Rocksteady Batman: Arkham نیز بازی کرد. در تمامی این آثار، همیل نقش جوکر را داشت و کانروی نقش بتمن را بر عهده داشت. خیلی ها همکاری این دو را دوست داشتند. مارک همیل که طرفداران زیادی در بین مخاطبان سریال جنگ ستارگان دارد، گفت:

“آنها زنگ می زدند و می گفتند: “آنها از شما می خواهند جوکر را بازی کنید.” تنها سوال من این بود، “آیا کوین نقش بتمن را بازی می کند؟ اگر آنها می گفتند بله، من هم همین کار را می کردم. ما مثل دو شریک بودیم؛ مثل لورل و هاردی. “وقتی کوین در اطراف نیست، احساس می شود بتمن وجود ندارد. من.”