احتمالا نینتندو در حال کار بر روی یک کنسول جدید و بازی های میان نسلی است

در گذشته گزارش‌های متعددی مبنی بر ساخت Switch 2 (یا هر نام دیگری که کنسول در نهایت به آن خواهد آمد) منتشر شده است، و به نظر می‌رسد شواهد بیشتری برای تایید این موضوع از معاملات اخیر در دسترس است. استخدام نینتندو.

همانطور که در Reddit گزارش شده است، یک آگهی استخدام برای یک مهندس تحقیق و توسعه فناوری بازی ارسال شده است تا در بخش تحقیق و توسعه نینتندو اروپا (NERD) کار کند، با تمرکز بر فناوری های مرتبط با توسعه بازی. بازی برای “نسل فعلی و آینده”. نسل نینتندو». سکوها.” اشاره می کند. جالب توجه است که توسعه بین نسلی آثار نیز ذکر شده است.

نینتندو سوییچ با فروش بیش از 122.55 میلیون دستگاه در پایان سال گذشته همچنان قوی است و ظاهراً نینتندو انتظار دارد این کنسول حداقل تا یک سال دیگر عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال، پس از گذشت 6 سال از عمر نینتندو سوییچ، سوالاتی در مورد تاریخ عرضه جایگزینی برای این کنسول هیبریدی مطرح می شود.

در آگهی استخدام اخیر از بخش تحقیق و توسعه نینتندو اروپا، به نسل بعدی سخت افزار و توسعه بین نسلی آثار اشاره شده است.

با توجه به اینکه دپارتمان تحقیق و توسعه نینتندو اروپا در حال کار بر روی شبیه‌ساز کارهای قدیمی نینتندو است و آگهی‌های شغلی اخیر به توسعه بازی‌های بین نسلی اشاره می‌کند، احتمالاً می‌توان از گزارش‌های اخیر انتظار داشت که جانشین سوییچ از سرویس Nintendo Switch Online پشتیبانی کند. . نینتندو قبلا تایید کرده بود که پلتفرم بعدی آن احتمالاً اکانت های نینتندو را یکپارچه خواهد کرد. البته پشتیبانی از سوییچ 2 برای سازگاری با عقب هنوز تایید نشده است.

بخوانید  وضعیت نامرتب زندگی شخصی مایلز مورالس در کلیپ انیمیشن Spider-Man 2