احتمالاً دنباله‌ای برای Devil Wears Prada در دست ساخت است

Aline Brosh McKenna نویسنده Devil Wears Prada در حال نوشتن پروژه ای است که احتمالاً دنباله ای بر فیلم تحسین شده به کارگردانی وندی فاینرمن خواهد بود.

اگرچه هنوز خبری از عقد قرارداد رسمی نیست، اما می توان گفت که اگرچه ستارگان این کمدی سال 2006، مریل استریپ، امیلی بلانت و آن هاتاوی در کنار هم روی صحنه جوایز SAG بودند، اما صحبت هایی در این باره مطرح شد.

شرکت فیلم دیزنی که این قسمت را تولید خواهد کرد، در مورد ستاره هایی که در آن بازی خواهند کرد و اینکه آیا آنها با ستاره های نسخه اول تولید شده توسط استودیو فاکس همخوانی خواهند داشت صحبتی نکرد.

نسخه اصلی این فیلم بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده است که داستان اندی (آن هاتاوی) روزنامه نگار تازه فارغ التحصیلی را روایت می کند که یکی از مشاغل رویایی خود را در دنیای نشر پیدا می کند و دستیار آنا وینتور، میراندا پریستلی. . مریل استریپ) و از طریق همکار دیگرش (امیلی بلانت) با دنیای مد و مجلات آشنا می شود.

این فیلم در باکس آفیس جهانی 326 میلیون دلار فروخت و نامزدی جایزه اسکار را به مجموعه جوایز مریل استریپ اضافه کرد.

شیطان خرقه می پوشد

مجله Puck که برای اولین بار احتمال این دنباله را گزارش کرد، پیشنهاد کرد که سازندگان روی طرحی کار کنند که در آن پریستلی هنوز سردبیر Runway است، اما مجله در مشکلات چاپ و انتشار امروزی گیر کرده و در مدیریت مشکلات مالی با مشکل مواجه است. . Slow Plant که زمانی دستیار بود، اکنون مدیر یک برند تولیدی لوکس است که از طریق انتشار تبلیغات می کند.

بخوانید  کاهش شدید فروش بازی های ویدیویی در مقایسه با سال گذشته در بریتانیا

آن هاتاوی که این روزها مشغول تبلیغ فیلم جدیدش The Idea of ​​You است در مصاحبه ای با E! او درباره احتمال ساخت این دنباله تردید دارد و می افزاید: فکر نمی کنم ادامه آن داستان هرگز اتفاق بیفتد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر