اجرای موفقیت‌آمیز PT روی پلی استیشن 5

اخیرا یک استریمر موفق شده بازی PT را روی پلی استیشن 5 به شیوه‌ای جالب اجرا کند. همراه جزییات خبر باشید.

البته که روش لنس برای اجرای بازی چندان هم ساده و سرراست نیست؛ اول از همه، لنس قبلا PT را به اکانت پلی استیشن خود اضافه کرده بود و این اکانت را روی یک پلی استیشن 5 جیل‌بریک شده و یک پلی استیشن 5 معمولی فعال کرده است. پس از آن با نصب فایل PKG بازی، لنس موفق به اجرای PT شده است. به بیان دیگر، برای این کار حداقل به دو پلی استیشن 5 نیاز است و البته باید خطر‌هایی مثل احتمال بن شدن را هم به جان خرید.منبع

PT اولین‌بار سال ۲۰۱۴ و در قالب یک دموی قابل‌بازی منتشر و بعد‌تر مشخص شد که این دمو، مربوط‌به بازی سایلنت هیل هیدئو کوجیما است. پس از اختلاف‌هایی که بین کوجیما و کونامی به‌وجود آمد، این بازی هم لغو و PT هم پس از مدتی از دسترس خارج شد. از آن زمان تا الان، کاربران با روش‌های مختلفی در تلاش برای اجرای دوباره این دمو بودند و حتی چند نسخه غیررسمی از آن برای کامپیوتر هم در دسترس قرار گرفت.

هفته گذشته بود که خبری مبنی بر جیل‌بریک کنسول پلی استیشن 5 منتشر شد و خیلی‌ها این اتفاق را فرصتی برای امکان تجربه PT روی کنسول نسل نهمی سونی قلمداد کردند. بااین‌حال حتی با‌وجود نصب شدن بازی روی پلی استیشن 5 جیل‌بریک شده، اجرای آن موفقیت‌آمیز نبود؛ تا اینکه اخیرا یک استریمر به نام لنس مک‌دونالد موفق به اجرای PT روی PS5 شده است.

بخوانید  Genshin Impact - راهنمای بهترین مصنوعات دهیا