ابتدا در پوکمون اسکارلت و بنفش چه باید کرد


Pokemon Scarlet و Violet منتشر شده‌اند، و در حالی که بسیاری از مردم در مورد ویژگی‌های جدید هیجان‌زده هستند، چیدمان دنیای باز جدید ممکن است برخی از بازیکنان را گیج کند، مخصوصاً با تمام موارد جدید مکانیکی. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اولین بار کجا برویم، زیرا ممکن است روزهای پوکمون های خطی پشت سر ما باشد، اما نگران نباشید! ما توصیه هایی داریم که شما برای پیدا کردن راه خود نیاز دارید. در اینجا چند کار وجود دارد که باید در ساعات کاری Pokemon Scarlet و Violet انجام دهید تا شما را برای موفقیت آماده کند.

اگر به پرورش اهمیت می دهید، قبل از انتخاب پوکمون شریک خود، پس انداز کنید

خیلی زود پس از شروع بازی، قبل از اینکه از شما خواسته شود یکی را انتخاب کنید، با سه پوکمون شروع کننده از تپه ای به پایین مسابقه خواهید داد. اگر می خواهید بتوانید به سرعت و به آسانی استارترهای خود را پرورش دهید (که علوفه عالی برای تجارت هستند)، از اینجا صرفه جویی کنید و تا زمانی که یک استارتر ماده از نوع مورد علاقه خود تهیه کنید، ادامه دهید. این همیشه پرورش تازه‌کاران با IV خوب را بسیار آسان‌تر از انتظار برای یافتن Ditto کرده است، و این در حال حاضر هم صادق است.

در حال پخش: بررسی ویدیویی پوکمون اسکارلت و بنفش

به اولین مرکز Pokemon ASAP بروید تا معاملات غافلگیرکننده را باز کنید

در حالی که بازیکنان معمولاً برای مدتی از چیزهای چندنفره قفل می‌شوند، می‌توانید به محض اینکه به اولین مرکز پوکمون رسیدید، برخی از چیزهای بزرگ‌تر و تغییر دهنده بازی را باز کنید. هنگامی که با موتورسیکلت افسانه‌ای پوکمون مواجه شدید/نجات شدید، Poke-ball او را بگیرید و نمایی از مدرسه را ببینید، برای یافتن مرکز از تپه پایین و پایین بروید.

پس از آن، می‌توانید در چند نفره، تبادل لینک و شاید مهم‌تر از همه، تجارت شگفت‌انگیز شرکت کنید. یک تن پوکمون را بگیرید و آنها را به تجارت سورپرایز بیندازید. چیزی را که می توانید بدست آورید باور نمی کنید. از دیگر پوکمون های شروع کننده گرفته تا هیولاهای اواخر بازی، و حتی پوکمون هایی که برای داشتن IV های بسیار بالا پرورش یافته اند. Surprise Trade یک راه فوق العاده برای به دست آوردن مزیت بازی اولیه و آماده سازی خود برای موفقیت است.

هدیه اسرارآمیز Pikachu از نوع Flying Tera را بگیرید

از همان ابتدا، تیم شما تا حد امکان لاغر خواهد بود. در حالی که به زودی تعداد زیادی پوکمون برای تقویت تیم خود خواهید داشت، می توانید یک Pikachu منحصر به فرد را با نوع Flying Tera که Fly نیز می شناسد، باز کنید. در حالی که Fly بسیار مهمتر بود (چون برای سفر به دنیا به آن نیاز داشتید)، هنوز هم حرکت قدرتمندی است که پیکاچو معمولاً نمی تواند آن را یاد بگیرد. و چه کسی پیکاچو را دوست ندارد؟ ما آن را می دانیم. برای دریافت Pikachu، به پورتال Poke > Mystery Gift > دریافت از طریق اینترنت بروید.

برای یافتن TM های جدید به دنبال موارد سبز باشید

در سرتاسر جهان ستون های کوچک چراغ قرمز وجود دارد. این موارد مصرفی در Pokemon Scarlet & Violet را نشان می دهد. چه معجون باشد و چه Pokeball، آنها واقعا آیتم های مفیدی هستند، اما آنها تنها چیزهای خوبی نیستند که روی زمین نشسته اند. چراغ های طلایی درخشان کوچک نشان دهنده توت ها و چراغ های سبز TM هستند.

شرحی ارائه نشده است

تلاش برای جمع آوری آنها در این ورودی بسیار مهم است زیرا هنگامی که یک TM دریافت کنید، توانایی کاردستی بیشتر را باز خواهید کرد.

حملات Tera را انجام دهید

در حالی که بسیاری از پوکمون‌هایی که در ساعات کاری Scarlet & Violet می‌گیرید ضعیف خواهند بود، این مورد برای Pokemon‌هایی که از طریق Tera Raids شکار می‌شوند صدق نمی‌کند. آنها معمولاً سطح بالاتری نسبت به تیم شما دارند، با حرکت‌های فوق‌العاده ارائه می‌شوند، و حتی دارای انواع منحصربه‌فرد Tera هستند که به طور بالقوه به آنها مزیت رقابتی می‌دهد که پوکمون‌های معمولی از آن نوع به آن دسترسی دارند.

شرحی ارائه نشده است

به همین دلیل، هرگاه ستون نورانی را در جهان ماورایی دیدید، باید به سمت آن حرکت کنید.

همچنین می‌توانید به حملات ویژه Tera در منوی چندنفره دسترسی داشته باشید، با یک حمله ویژه Eevee از 25 تا 27 نوامبر و یک حمله Charizard از 2-4 دسامبر و 16-18 دسامبر. از دست نده!

برای باز کردن قابلیت های Miraidon/Koraidon، Titans را پیدا کنید

در شروع بازی، پس از بازدید از مدرسه و تجربه پرش زمانی بسیار کوچک مقدماتی بازی، به دنیای باز دسترسی پیدا خواهید کرد. چه بخواهید با ورزشگاه هایی مانند قهرمان کلاسیک در تمرین مقابله کنید یا بخواهید به طور کامل کار دیگری انجام دهید، ارزش دارد که جستجوی تایتان ها را در اولویت قرار دهید.

این به این دلیل است که هر بار که این کار را انجام دهید، توانایی های مانت افسانه ای شما افزایش می یابد. توانایی شنا کردن، سر خوردن و سایر موارد همگی از طریق این کوئست لاین باز می شود، به این معنی که می توانید با اولویت دادن به دنیای باز تسلط اولیه پیدا کنید. شکار خوب!

به طور خودکار مبارزه کنید و باگ Gym را بیرون بیاورید تا سطح 25 پوکمون را اطاعت کنید

از ویژگی نبرد خودکار دکمه R به طور سخاوتمندانه استفاده کنید تا سریع و آسان تیم خود را ارتقا دهید. نه تنها این، بلکه مقدار زیادی از مواد ساخت TM را دریافت خواهید کرد. اگر از Surprise Trade برای دریافت پوکمون های در حال رشد سریع از دیگران استفاده کرده اید، ارتقاء تیم خود آسان تر است.

شرحی ارائه نشده است

به همین دلیل، باید به باشگاه Bug Gym در کورتوندو، در غرب مدرسه نیز بروید، زیرا این باشگاه ورزشی سریع و آسان است که همچنین تضمین می‌کند که Pokemon 25 و کمتر از هیچ سؤالی اطاعت نخواهد کرد.


محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.