آیا بازی Far Cry 7 حالت سوم شخص دارد؟

طبق شایعات جدید، Far Cry 7 دارای حالت دوربین سوم شخص خواهد بود که برای اولین بار در این سری به حساب می آید.

سری Far Cry یکی از بزرگترین IP های اورجینال یوبی سافت است و طرفداران منتظر نسخه جدید این بازی هستند. Far Cry 6 آخرین نسخه از سری Far Cry است که در سال 2021 منتشر شد.بسیاری انتظار دارند که یوبی سافت پس از عرضه Far Cry 6 تغییرات اساسی در Far Cry 7 ایجاد کند.حال بر اساس گزارش منتشر شده در رابطه با این بازی، به نظر می رسد در این زمینه تصمیم گیری شود.

بنابراین، انتظار می رود Far Cry 7 اولین بازی از این سری باشد که به طور کامل از دیدگاه سوم شخص در گیم پلی خود استفاده می کند. اما چرا این مهم است؟ این تغییر می تواند یکی از بزرگترین عوامل فروش Far Cry 7 باشد تغییراتی که مدت ها مورد انتظار طرفداران این سری قرار می گیرد و علاوه بر رفع باگ هایی که مانع از لذت بردن از امکانات بازی می شود، می تواند منجر به نوآوری های بیشتر در تجربه بازی شود و آن را از رکودی که در آن رنج می برد بیرون بکشد. برای یک مدتی.

بازی Far Cry 6

بازی Far Cry 7 مدتی است که در حال تولید است اما گزارش ها حاکی از آن است که تاریخ انتشار این بازی در سال 2025 تعیین شده است.البته در این رابطه هیچ اطلاعیه رسمی منتشر نشده است. گیم پلی سوم شخص بازی نیز توسط فهرست جدید استخدام یوبی سافت مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. در شرح وظایف منتشر شده برای انیمیشن گیم پلی، علاوه بر چشم انداز معمول بازی های Far Cry، به اضافه شدن حالت سوم شخص نیز اشاره شده است.

بخوانید  موشکافی تریلر جدید بازی God of War Ragnarok

در این توضیحات گفته شده که انیمیشن برای هر دو زاویه بازی یکسان خواهد بود. بنابراین بازیکنان Far Cry 7 باید بتوانند بین حالت اول شخص و سوم شخص سوئیچ کنند. این باعث می‌شود Far Cry 7 شبیه به بازی‌هایی مانند The Elder Scrolls 5 و Starfield باشد که گزینه‌های متفاوتی را در گیم‌پلی کاربران ارائه می‌دهند.

علاوه بر این، انتظار می رود توسعه دهندگان Far Cry 7 موتور گرافیکی Dunia را کنار بگذارند و به جای آن از Snowdrop استفاده کنند. به این ترتیب تیم توسعه Massive Entertainment چه کسی تجربه کار بر روی بازی های دیدگاه سوم شخص مانند Seri را دارد آنها The Division را در کارنامه خود دارند و به سازندگان Far Cry کمک خواهند کرد.

تصویری از بازی Far Cry 6

در حالی که هنوز چیزی در مورد بازی جدید Far Cry تایید نشده است، اخبار امیدوارکننده ای از یوبی سافت منتشر شده است. چنین تغییری را می توان یکی از بزرگترین تغییرات ساختار این IP در چند سال اخیر نامید و به یوبی سافت کمک کرد تا این گروه را احیا کند.

Far Cry 7 نیز در رویداد اخیر Ubisoft Forward غایب بود. با این حال، این بازی احتمالا در کمتر از یک سال آینده رونمایی خواهد شد. زیرا قبلاً به عرضه احتمالی بازی در سال 2025 اشاره شده است.

در نهایت نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر