آکولیت: شاید همه چیز طبق نقشه مادر انیسه پیش می رود

تنها یک قسمت از Star Wars: The Acolyte Season 1 باقی مانده است، به نظر می رسد این سریال سوالات زیادی را بدون پاسخ کامل به آنها ایجاد کرده است. این سریال پر از رمز و راز است و تنها پاسخ های جزئی را برای همراهی با آنها ارائه می دهد. چی اتفاق می افتد اما در مورد آن بسیار کم است چرا. و بدون دلیل، ما واقعاً چیز زیادی نمی دانیم، حتی پس از دومین فلش بک فصل در قسمت این هفته.

هشدار: این مقاله حاوی اسپویل های متعددی از Star Wars: The Acolyte تا قسمت 7، “Choice” است.

دلیل این عدم آگاهی از ساختار داستان عجیب The Acolyte ناشی می شود. از هفت اپیزودی که تاکنون منتشر شده است، پنج قسمت از آنها کاملاً بر روی روایت فعلی متمرکز شده اند و دو قسمت (قسمت های 3 و 7) کاملاً بر روی یک فلاش بک اما از دیدگاه های متفاوت متمرکز شده اند. این به طرز مرموزی پیچیده است، با هر دو فلاش بک از مهم ترین جزئیات صرف نظر می شود – اسرار بیشتری برای فاش شدن در مورد عهد جادوگرانی که می و اوشا از آن آمده اند وجود دارد. و، من گمان می کنم، به ویژه در مورد مادر Aniseya.

در قسمت قبلی نکاتی از قدرت باورنکردنی آنیسیا دریافت کردیم، به ویژه با این تلقین که آنیسیا به معنای واقعی کلمه مای و اوشا را با استفاده از نیرو طراحی کرد. اما این هفته، مقداری از این قدرت را در عمل دیدیم – و بسیار ترسناک بود. در حالی که ما هنوز نمی دانیم آنیسیا چه توانایی هایی دارد، به نظر می رسد که بسیار زیاد است. و من شروع به باور کردم که او ممکن است عمدا این رویارویی با جدی را از مسیر خارج کند.

بخوانید  چه فیلم هایی را در این آخر هفته تماشا کنیم: از Umberto D تا The Natural

اما من فکر نمی‌کنم این فقط به این دلیل باشد که او قدرت فوق‌العاده‌ای دارد – زمانی که جدی آزمایش‌های کوچک زیبای خود را روی Mae انجام می‌دهند، خط خاصی در مورد آن وجود دارد. Mae می گوید که او و اوشا قرار است رهبران قبیله شوند، اما آنها نمی دانند چرا و چگونه. و سپس Mae از Aniseya نقل قول می کند. «همه باید از ترس عبور کنند. همه باید قربانی شوند تا به سرنوشت خود برسند. جدای ها فکر می کنند که این به نظر بسیار پیچیده به نظر می رسد، و آنها را می ترساند، اما چیزی که پیش بینی می کند جذاب است – آنیسیا به معنای واقعی کلمه خود را بلافاصله بعد از آن قربانی می کند تا به مای و اوشا کمک کند تا سرنوشت خود را انجام دهند.

در واقع، همه جادوگران در نهایت مردند، اگرچه ما هنوز دلیل آن را نمی دانیم. اما همه قربانی شدند، و در این روند، مای و اوشا در مسیرهای خود قرار گرفتند – مداخله جدی در این لحظه بود که اوشا را پس از دریافت پیشانی او بدون علامت گذاشت، که به سختی می توان آن را یک تصادف ساده دانست. . با توجه به اینکه آنیسیا به عنوان یک جادوگر فوق العاده قدرتمند عمل می کند، کارهایی را انجام می دهد که هیچ کس تا به حال انجام نداده است مانند ایجاد عمدی مای و اوشا از طریق نیرو، غیرممکن است که توانایی های او را بیش از حد ارزیابی کنیم.

بنابراین در حالی که او سعی می کند نقش پلیس زن به ظاهر خوب را در زمان ظاهر شدن جدی بازی کند، حرکت او برای تسلط بر ذهن توربین در نهایت چیزی است که باعث می شود او بعداً به جنجال برود. اگر آنیسیا از همان ابتدا چنین حرکت تهاجمی را انجام نمی داد، ممکن بود دعوا با جدی اصلا اتفاق نمی افتاد. این یک تحریک آشکار است، حتی اگر او سعی کند نقش صلح‌جو را بین جدی و مادر کوریل بازی کند.

بخوانید  جمع‌آوری موارد افشاشده از GTA 6 در انجمن‌ها

علاوه بر این، ما اختلافات آشکار آنیسیا با بقیه قبیله بر سر نحوه برخورد با مای و اوشا داریم. ساحره های دیگر غیرقابل حل هستند و می خواهند دوقلوها را کنترل کنند، اما آنیسیا می خواهد به آنها اجازه دهد راه خودشان را پیدا کنند – اما من فکر نمی کنم این یک درگیری جدید باشد، زیرا ما آن شکاف های بین آنیسیا و کوریل را در قسمت 3 دیدیم. واقعا احساس می کنم. مانند آنیسیا در طول این قسمت در کنار او است و همه را برای رسیدن به نتیجه ای که می خواهد دستکاری می کند.

بنابراین واضح است که آنیسیا برنامه‌های خاص خود را دارد و من فکر نمی‌کنم مای و اوشا برای رهبری قبیله یا خدمت به آن وجود داشته باشند – بلکه این قبیله آنجاست تا مای و اوشا را در سفرهایشان و اکنون از طریق مرگ شروع کنند. هر یک از اعضای بزرگسال عهد، آنها را مجبور می کند که ترس خود را از بین ببرند، زیرا آنها زندگی جدیدی را بدون جادوگران یا یکدیگر می گذرانند. فکر می‌کنم انیسه از زمانی که جدای برای اولین بار ظاهر شد، می‌دانست که این زمان است، و او کاری را انجام داد و آنچه را که در آن جلسه گفت گفت تا به آنها این فرصت را بدهد که خود را از محدودیت‌های تحمیل شده توسط زندگی با قبیله رها کنند.

در حال حاضر نمی توان گفت برای چه هدفی، زیرا ما هنوز تعداد زیادی حفره بزرگ در داستان داریم – ظاهراً دو قسمت کامل اختصاص داده شده به این فلاش بک برای بازگو کردن کل داستان کافی نبود. بنابراین ما هنوز نمی دانیم چرا کوریل و همه افراد دیگر در قبیله مردند و نمی دانیم که مای چگونه از سقوط خود جان سالم به در برد و یا کیمیر چگونه در همه اینها درگیر شد. و در طول این اپیزود، ایندارا به گونه‌ای این چهره‌ها را طوری می‌سازد که گویی می‌تواند بیشتر از آنچه که می‌خواهد احساس کند، و به طور محسوسی در رویارویی نهایی با قبیله تا پایان مبارزه سول و توربین با یک تسخیر شده غایب است. کلناکا – زمان زیادی برای او دارد تا کاری خارج از صفحه نمایش انجام دهد. و بعد از درست بازی کردن، ایندارا کسی است که می‌خواهد اتفاقی که افتاده را بپوشاند. مشکوک.

بخوانید  تاریخ معرفی جنگ ستارگان جهانی آهسوکا تریلر جدید منتشر شد

با توجه به کوتاه بودن هر قسمت از The Acolyte، به سختی می توان شاهد پایان یافتن چیزی با پایان فصل هفته آینده باشیم – نیم ساعت زمان کافی برای نتیجه گیری با سرعتی که این سریال در حال پیشرفت است نیست. در عوض بهترین چیزی که می‌توانیم به آن امیدوار باشیم، احتمالاً به‌روز بودن کامل در مورد این عنصر کلیدی داستان مای و اوشا است و در نهایت، افشای نقشی که سیث بازی کرده‌اند و اینکه می‌ چگونه با آنها به پایان رسیده است. انگشتان خود را روی هم بزنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر