آواتار 2 در 14 روز از 1 میلیارد دلار عبور کرد و اکنون بیست و سومین فیلم بزرگ تمام دوران است. امتیاز آواتار به 4 میلیارد دلار رسید

آبراه رتبه بندی می کند شماره 23 در فهرست تاریخ بهترین فیلم های تمام دوران بر اساس مجموع نتایج باکس آفیس در سراسر جهان. پیش از پایان دوره نمایشی اش به صعود به جدول ادامه خواهد داد. مانند فیلم اصلی آواتار سال 2009 (که با 2.92 میلیارد دلار پرفروش‌ترین فیلم تمام دوران است)، راه آب به لطف این فیلم باید اکران طولانی و موفقی در سینماها داشته باشد. رتبه بندی مخاطبان عالی

Top Gun: Maverick Stays بهترین فیلم 2022 در کل در سراسر جهان، با 1.48 میلیارد دلار در مقابل 1.4 میلیارد دلار برای The Way of Water (که پیش بینی می شود این هفته به 1.5 میلیارد دلار برسد). تاکنون بیشترین درآمد باکس آفیس The Way of Water از بازارهای بین المللی (956.9 میلیون دلار) در مقایسه با درآمد داخلی (421.6 میلیون دلار) بوده است.

اکنون تنها در آمریکای شمالی، آبراه از 420 میلیون دلار فراتر رفته است. این فیلم در سطح جهانی بیش از 1.2 میلیارد دلار فروش داشته است.

در مقایسه با بازی‌های ویدیویی، بازی Call of Duty: Modern Warfare II اکتیویژن پس از 10 روز به فروش خرده‌فروشی 1 میلیارد دلاری رسید که سریع‌تر از هر بازی قبلی Call of Duty است. با این حال، مقایسه بین فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی ناعادلانه و ناقص است، زیرا عوامل و تفاوت‌های ظریف زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

Avatar: The Way of Water در باکس آفیس فروش زیادی دارد. شرکت والت دیزنی اعلامیه که دنباله پرفروش‌ترین فیلم تمام دوران پس از 14 روز اول اکران در سینماها، بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت. این فیلم همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می دهد و اکنون سومین آخر هفته خود را در سینماها پشت سر می گذارد و همچنان تعداد زیادی را به نمایش می گذارد.

بخوانید  Doom Eternal هنوز یکی از بهترین‌ هاست | تجربه DLC روی نایتمر

علاوه بر این، The Way of Water اکنون بزرگ‌ترین نسخه بین‌المللی سال 2022 است که از Top Gun: Maverick برای تاج پیشی گرفته است. دو فیلم آواتار در حال حاضر بیش از 4 میلیارد دلار فروش داشته اند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

The Way of Water از زمان فیلم Spider-Man: No Way Home محصول سال 2021، سریعترین فیلم با فروش 1 میلیارد دلاری در باکس آفیس جهانی شد. همچنین این ششمین فیلم تاریخ است که در دو هفته اول اکران به فروش 1 میلیارد دلاری دست یافته است. چهارمین فیلم دیزنی که به این نقطه رسید.