آغاز روند تولید سریال Alien

به گزارش اخبار اختصاصی Deadline ، سریال Alien شبکه FX نوح هاولی او متولی تحقق آن است، به صورت محدود وارد فاز تولید شد.

سریال بیگانه (بیگانه) از شبکه FX نوح هاولی به کارگردانی او به صورت محدود در تایلند وارد صحنه تولید اصلی شد. دلیل محدودیت مشخص است: اعتصاب نویسندگان و بازیگران. تا زمان انتشار این خبر فقط حضور سیدنی چندلر او به طور رسمی به عنوان بازیگر سریال Alien تایید شده و یکی از نقش های اصلی این سریال مورد انتظار را بر عهده خواهد داشت اما در گزارشی اختصاصی از سایت ددلاین نام های دیگری مطرح شده است. اولین فرد الکس لاتر او به خاطر بازی خوبش در سریال درام بزرگسالان سرویس استریم نتفلیکس «پایان دنیای لعنتی» شناخته می شود و قرار است یکی از نقش های اصلی «بیگانه» را بازی کند. شخصیت مورد بحث سربازی به نام C. J Est است. یک بازیگر دیگر ساموئل بلنکین و البته در سریال N هم نقش مهمی داشتو هیلی قطعات؛ نقش مدیر عاملی به نام Boy Cavalier. سایر بازیگران این لیست اسی دیویس در نقش لیدی سیلویا و آدراش گووراو آنها در نقش سیتلی هستند.

به گفته منابع ددلاین، قرارداد این بازیگران قبل از شروع اعتراضات امضا شده است. بازیگران اتحادیه شده دیگر در تایلند نیستند. ساخت سریال بیگانه از 19 جولای 2023 یعنی چهارشنبه در لوکیشن «استودیو پارک» (اجاره ای در تایلند) آغاز شد. حداقل تا این لحظه می دانیم که تمامی بازیگران عضو اتحادیه بازیگران هالیوود از حضور در صحنه های فیلمبرداری این پروژه خودداری کرده اند. از سوی دیگر نمایندگان سیدنی چندلر او را با بازی در فیلم نگران نباش عزیزم می شناسیم، گفتند در ساخت سریال بیگانه در تایلند حضور نداشته است. الکس لاتر انگلیسی چون با تهیه کنندگان قرارداد دارد مجبور شد در تایلند حضور داشته باشد. به نظر می رسد که او این کار را کرده و در شرق آسیا زندگی می کند. به نمایندگان آن دسته از بازیگرانی که قرارداد خرید سهام دارند گفته شده است که اگر برای همبستگی با همکاران آمریکایی خود اعتصاب کنند، به دلیل نقض قرارداد از آنها شکایت خواهد شد.

بخوانید  معرفی ویژگی های پلی استیشن 5 در تریلر جدید Final Fantasy 16

یکی از زنومورف های قسمت اول سریال کمیک Alien

ریدلی اسکات، کارگردان سرشناس، قدیمی و سرشناس هالیوود و در واقع پدر سریال «بیگانه» به عنوان تهیه کننده اجرایی روی این پروژه سرمایه گذاری کرده و بر کیفیت سریال نیز نظارت دارد. انجام بیشتر کارهای صوتی پروژه در بانکوک و همچنین صرف هزینه های زیادی برای اجاره دوربین و تجهیزات نورپردازی که توسط تهیه کنندگان از قبل رزرو شده است. به گفته منابع، سه تن از این بازیگران از اعضای SAG-AFTRA هستند که برنامه فیلمبرداری خود را تغییر داده اند تا هرچه بیشتر فیلمبرداری «بیگانه» به تعویق بیفتد. با این حال نوح هاولی او چهار ماه برای مراحل پیش تولید این سریال وقت گذاشت و حالا در حالی که کمتر از یک هفته به شروع مراحل اصلی تولید و فیلمبرداری باقی مانده، این پروژه به خواب رفته است. در همین رابطه یکی از منابع نزدیک به گروه سازنده تصریح کرد که فیلمنامه سریال «بیگانه» چند ماه پیش نوشته شده است و از این نظر اعتصاب نویسندگان خللی در کار گروه سازنده ایجاد نکرده است اما اعتصاب بازیگران را پیش بینی نکرده اند. حدود 400 شهروند تایلندی در تیم تولید سریال Alien کار می کنند. از طرفی این را هم باید مشخص کرد که هیچ خبری کلی یا جزئی از استفاده از بازیگران تایلندی در سریال نداریم.

جان لندگرافرئیس FX در اواخر سال 2020 تأیید کرد که وقایع سریال Alien در سیاره زمین اتفاق می افتد. جان لندگراف او پیش از این اعلام کرده بود که این مجموعه سیاره زمین را نزدیک به 70 سال دیگر نمایش می دهد و پیش درآمد اولین فیلم از مجموعه قدیمی و محبوب «بیگانه» خواهد بود. اتفاقات فیلم بیگانه به کارگردانی کارگردان ریدلی اسکات این اتفاق در سال 2122 رخ داد. طبق این اطلاعیه، وقایع سریال FX “بیگانه” نزدیک به 30 سال قبل از نبرد شخصیت الن ریپلی با زنومورف رخ می دهد. نوح هاولی سریال Alien را برای شبکه FX تولید می کند. این کارگردان، تهیه کننده و نویسنده آمریکایی برای ساخت سریال پلیسی و کمدی درام فارگو (فارگو) مورد ستایش قرار گرفته است. اثری اقتباس شده از فیلمی با همین عنوان برادران کوئن انجام شده. با توجه به عملکرد درخشان نوح هاولی با در حال تولید Fargo و عملکرد برجسته FX در تولید اقتباس تلویزیونی What We Do in the Shadows، امیدی برای Alien وجود دارد.

بخوانید  استفاده از موتور بازیسازی دسیما در پروژه‌های متعدد پلی استیشن 5