آخرین پچ Overwatch 2 به تعویق افتاد و Mei غیرقابل پخش شدقهرمان کلاسیک Overwatch Mei بیش از دو هفته است که در Overwatch 2 غیرقابل بازی است و بلیزارد به تازگی اعلام کرده است که چند روز دیگر طول می کشد تا باگ هایی که این شخصیت را آزار می دهد برطرف کند. وصله ای که Mei را به بازی باز می گرداند اکنون برای پنجشنبه 17 نوامبر در ساعت 11:00 صبح PST برنامه ریزی شده است.

Mei در پایان اکتبر به طور موقت از بازی حذف شد، به دلیل یک باگ که توانایی Ice Wall را تحت تاثیر قرار داد. در حالی که قرار بود این مشکل در یک پچ در 15 نوامبر برطرف شود، بلیزارد اکنون پچ تاخیریبه دلیل کار اضافی مورد نیاز برای “رفع یک مسئله مهم”.

در حال پخش: بررسی ویدیویی Overwatch 2

این وصله که اکنون دو روز بعد در هفدهم ارائه می‌شود، شامل «تغییرات موجودی آتی، رفع اشکال‌ها، از جمله مواردی که بر Mei تأثیر می‌گذارند، و به‌روزرسانی‌های محتوای اصلی» خواهد بود. بلیزارد هشدار داد که این تأخیر روی برخی دیگر از ویژگی‌ها، از جمله «تحویل مشوق‌های بیننده لیگ Overwatch و مزایای مسابقات پس از فصل در دوره 30 اکتبر تا 4 نوامبر، و همچنین لوازم آرایشی چرخشی در فروشگاه Overwatch League» تأثیر خواهد گذاشت.

سایر محتوای درون بازی، از جمله بازنشانی چالش‌های روزانه و هفتگی و به‌روزرسانی استاندارد فروشگاه، طبق برنامه‌ریزی ادامه خواهند یافت.

Mei اولین شخصیتی نیست که در Overwatch 2 به دلیل باگ‌های شکستن بازی غیرفعال می‌شود، Torbjorn و Bastion نیز برای مدت کوتاهی از لیست حذف شده‌اند و مشکلات برطرف شده‌اند. هر دو شخصیت در 25 اکتبر به بازی بازگشتند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.