آخرین قهرمان League Of Legends تنها چند روز پس از رونمایی دوباره طراحی شدریوت گیمز در اقدامی که یادآور لایو اکشن بدنام طراحی مجدد Sonic the Hedgehog است، در پاسخ به انتقادات طرفداران، مجبور شد ظاهر آخرین قهرمان لیگ افسانه‌ها، اسمولدر را تغییر دهد. پس از افشای آن، طرفداران به این نکته اشاره کردند که چهره اژدهای کوچولو به طرز باورنکردنی انسانی به نظر می‌رسد، با طرحی که در مقایسه با دیگر اژدهایان در جهان LoL بی‌جا بود.

اسمولدر، Firey Fledgling، در 4 ژانویه به عنوان معرفی شد یک ADC شایان ستایش که همچنین برای یادگیری آسان و سرگرم کننده خواهد بود. طراحی اژدهای کوچولو ناز ممکن است بیش از حد گرفته شده باشد و طرفداران فوراً از جلوه عجیب دره صورت انسان اسمولدر انتقاد کردند و آن را با طرح اصلی سونیک مقایسه کردند.

طرفداران مقایسه کردند طراحی به بچه اژدهاهای دیگر از کانون لیگ، مانند تریستانا، همراه مربی اژدها، Riggle، که بر این نکته تاکید دارد که چگونه طرح های قبلی همیشه زیبایی را با ویژگی های اژدهای متمایز مانند پولک ها و پوزه های نوک تیز متعادل می کردند. آ تعداد هواداران بازطراحی‌های خود را از اسمولدر منتشر کردند و ویژگی‌های انسانی کمتری به او دادند.

تنها یک روز بعد، Lexical، مدیر محصول Riot، طراحی مجدد صورت اسمولدر را اعلام کرد و مقیاس، بافت، خطوط سخت و تغییر شکل چشم‌های او را برای برجسته کردن ویژگی‌های اژدها اضافه کرد. در حالی که هیچ تغییری در خود مدل ایجاد نشده است، به‌روزرسانی‌های بافت راهی طولانی برای جبران دره عجیب و غریب طرح اصلی دارند.

بخوانید  Destiny 2 بالاخره نقشه های PvP جدیدی دارد

اسمولدر در پچ 14.3 به Summoner's Rift خواهد آمد که قرار است در 7 فوریه منتشر شود.تحریریه مجله بازی یک گیمر