آخرین شخصیت های بازی Fatal Fury: City Of The Wolves دو راه منحصر به فرد و سرگرم کننده برای مبارزه ارائه می دهند

مارس گذشته، SNK سرانجام پرده بازی Fatal Fury: City Of The Wolves، آخرین قسمت از فرنچایز معروف بازی های مبارزه ای را بالا برد. بازگشت، 24 سال در ساخت، با هنر سبک کمیک آمریکایی، اکشن سخت، و مکانیک های رزمی منحصر به فرد مانند سیستم SPG تحت تاثیر قرار گرفت. ما این فرصت را داشتیم تا Fatal Fury را دوباره در Summer Game Fest آزمایش کنیم و همچنان یک ناک اوت است.

این نسخه ی نمایشی جدید دو شخصیت را از نسخه دستی قبلی حذف کرد – با عرض پوزش، طرفداران Hotaru و Tizoc. با این حال، جایگزین‌های فهرست این دمو دو شخصیتی بودند که از همان اولین جلسه پیش‌نمایش تایید شده‌اند: مارکو رودریگز، که در آوریل معرفی شد، و واکس ریپر، یکی از دو شخصیت جدید تایید شده در بازی Summer Game Fest Live. دیگری، B. Jenet، در دمو ما حضور نداشت.

وکس ریپر
وکس ریپر

آلبوم عکس

حتی قبل از برداشتن کنترلر، ما هنوز تحت تأثیر سبک هنری Fatal Fury قرار گرفتیم. رویکرد “کمیک بوک آمریکایی” به رنگ و سایه واقعاً هر شخصیت را از صفحه نمایش بیرون می آورد. در مصاحبه ای با GameSpot پس از پایان جلسه عملی، مدیر هنری Fatal Fury Nobuyuki Kuroki گفت که این سبک بصری، به جای اتخاذ رویکرد واقعی تر، همیشه هدف بوده است.

کوروکی گفت: “اگر به کارهایی که شرکت های بازی سازی دیگر انجام می دهند نگاه کنید، می توانید بازی هایی را در اوج گرافیک واقعی و حتی گرافیک متحرک ببینید.” “ما در تلاش بودیم جایگاهی را پیدا کنیم که هیچ کس دیگری از آن استفاده نکرده باشد، و سپس سعی کردیم آن را کامل کنیم و آن را متعلق به خودمان کنیم.” هنگامی که از او پرسیده شد که کدام شخصیت فاش شده تا کنون بهترین نمونه از دستاوردهای تیم بوده است، او به سرعت پاسخ داد “همه آنها”، قبل از اینکه در نهایت Tizoc را به عنوان چشمگیرترین بصری تا کنون انتخاب کند.

بخوانید  آیا گربه در یک مکان ساکت می میرد: روز اول؟ ما اکنون آن را می دانیم

در طول کار عملی خود، روی استفاده از مارکو و واکس ریپر تمرکز کردیم. ما ابتدا Vox را آزمایش کردیم، کسی که یادآور رئیس فرعی Grant از Garou: Mark Of The Wolves است. Vox در بازی خنثی رشد می کند. ضربات یک بار قدرتمند او با پیشرفت مسابقه نتیجه می دهد. بازی او نسبتاً صبور است، که در آن ما زمان می‌گذاریم و قبل از مداخله منتظر یک افتتاحیه هستیم تا خودش را نشان دهد.

پرتاب فرمان او بخش مهمی از زرادخانه او است، زیرا می تواند بلافاصله با حرکت ویژه آپرکات یا حرکت بزرگ دیگر به محض پایان انیمیشن، آن را دنبال کند. همچنین چند حرکت ویژه مستقیماً از کیت گرانت گرانت انجام می‌شود که به بازیکنان قدیمی گرنت از پرش برتری می‌دهد. از بین دو شخصیت جدید این نسخه، Vox همان شخصیتی است که دوست داشتیم زمان بیشتری برای درک آن داشته باشیم.

مارک رودریگز
مارک رودریگز

آلبوم عکس

بعد از چند دور با Vox به مارکو تغییر دادیم و از کلمه “جنگ” بلافاصله کلیک کردیم. مارکو کیوکوگنریو کاراته را تمرین می کند، که در سنت عمیق SNK، سبکی است که توسط خانواده ساکازاکی، به ویژه ریو و پدرش، تاکوما، نیز استفاده می شود. به این ترتیب، مارکو بسیار شبیه این دو رزمی کار بازی می کند و سبک او قدرتمند و در عین حال آشنا است.

کیت مارکو شامل توپ آتشین Kouken و Kohou uppercut و همچنین ترکیب ضربه زدن پرش Hien Shippuu Kyaku است. حرکت فوق العاده قدرتمند او با توپ آتشین Haoh Sho Kouken نیز صفحه را پر از آتش می کند و یکی از پر زرق و برق ترین حرکات رزمی کار را ارائه می دهد. در حالی که Vox بعد از این دمو به زمان بیشتری نیاز دارد، ما فکر می‌کنیم که می‌توانیم در حال حاضر در مقابل هر کسی مقاومت کنیم.

بخوانید  تریلر رسمی Batman Arkham Shadow Story | جشنواره بازی های تابستانی 2024

با این حال، این به‌روزرسانی مفید جدید، تنها به‌روزرسانی SNK آخر هفته نبود: یکی از تغییردهنده‌ترین اطلاعیه‌های بازی Summer Game Fest، اضافه شدن Terry Bogard و Mai Shiranui به Street Fighter 6 بود. علیرغم همکاری قبلی کپکام با SNK، اولین شخصیت‌های مهمان در سری اصلی Street Fighter بودند.

یاسویوکی اودا، تهیه‌کننده Fatal Fury، می‌گوید این بحث‌ها در سال 2022 آغاز شد، زمانی که Evo برای اولین بار از زمان همه‌گیری COVID-19 به لاس وگاس بازگشت. اودا گفت: «در Evo در سال 2022، پوسترهایی با مضمون SNK و Capcom داشتیم که روی آنها همکاری کردیم، و اینها بحث های دیگری را در همان رویداد آغاز کردند.

اودا گفت: «در آن مدت چند شام برگزار شد، و اساساً این زمانی بود که بحث‌ها شروع شد. طرفدار، و همه ما طرفداران بزرگ Street Fighter نیز هستیم.

«Falal Fury: City Of The Wolves» صرفاً تصویرسازی مجدد از سری کلاسیک مبارزات نیست. این نشانه تولد دوباره SNK به عنوان یک کل است. با آمدن بازی‌ها و مشارکت‌های بیشتر، این شرکت می‌تواند به زودی خود را در دوره جدیدی از شکوه بیابد، و بر اساس نحوه بازی City Of The Wolves در دو جلسه پیش‌نمایش، ما مشتاقانه منتظر اتفاقات بعدی هستیم.

Fatal Fury: City Of The Wolves در اوایل سال 2025 برای Xbox Series X|S، PlayStation 5 و PC عرضه خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر