آخرین خرید استودیو سونی از اولین بازی خود در PlayStation Showcase رونمایی کرد

تریلر مختصری یک سفینه فضایی تنها را نشان می‌داد که از میان شکافی رنگارنگ در فضا منفجر می‌شود، در حالی که صدای تنهایی شمارش معکوس را برای تغییر سرعت آغاز می‌کند. صحنه هایی از نبرد را در کابین کشتی مشاهده می کنیم که شامل غذای ناتمام، شلیک گلوله به دیوارها و غیره است.

در جریان نمایشگاه پلی استیشن امروز، استودیو فایروالک – که ماه گذشته توسط سونی خریداری شد – از Concord رونمایی کرد، یک بازی فضایی جدید که اولین بازی استودیو جدید است.

Concord در سال 2024 برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

آ پست وبلاگ پلی استیشن در مورد بازی پس از افشای آن تایید کرد که Concord یک بازی تیراندازی اول شخص چند نفره PvP است، اگرچه جزئیات بیشتری ارائه نشده است. این وبلاگ می گوید که تیم در حال کار «سخت» روی توسعه است و «به طور کامل بازی را قبل از عرضه در سال آینده معرفی خواهد کرد».

در این وبلاگ آمده است: “کنکورد گرد هم آمدن افراد است. این قدرت بازی ها برای ایجاد ارتباط و الهام بخشیدن به بازی های اجتماعی است.” “تیم فایروالک تحت تأثیر انواع لحظات هیجان انگیز، غیرمنتظره و تجربیات مشترکی است که بازی های چند نفره ایجاد می کنند. هر بار که وارد سیستم می شوید شروع یک ماجراجویی جدید است و هر مسابقه فرصتی برای یک داستان جدید است.”

بخوانید  فیلم رنفیلد نیک کیج امروز یک بازی به سبک بازماندگان خون آشام دریافت می کند